Przekonujące zwycięstwo Porto

https://www.youtube.com/watch?v=gsLquTsNhuI

W towarzyskim spotkaniu pomiędzy drugoligowym Gil Vicente i FC Porto mogliśmy oglądać prawdziwy koncert gry Tiquinho Soaresa, który ustrzelił w meczu hat-tricka. Była to zdecydowanie najjaśniejsza postać na boisku. To on zrobił różnicę, która sprawiła, że Porto wygrała z rywalem 3-1.

Strzelanie rozpoczęło się już w trzeciej minucie meczu. Bo świetnym podaniu z połowy boiska, Soares zdołał urwać się dwóm obrońcom i otworzyć wynik spotkania. W 31 minucie pierwszej połowy wynik meczu wyrównał Rubio.

Druga połowa należała do Porto, jednakże brakowało skuteczności . W 86 minucie fatalny błąd obrońcy wykorzystał Soares, który z linii pola karnego skierował piłkę do siatki. Hat-tricka skompletował kilka minut później, już w doliczonym czasie gry, kiedy głową wykończył bardzo dobrą wrzutkę z rzutu wolnego.

Mecz towarzyski z Gil Vicente był świetną okazją do przetestowania rezerwowych zawodników i zaznaczeniu kilku istotnych plusów przy niektórych nazwiskach. Jednakże, bezapelacyjnym królem tego spotkania był oczywiście Soares.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *