Gra reprezentacja i rusza siatkarska liga

Październik jest dla miłośników sportu kolejnym miesiącem, kiedy od emocji trudno będzie się uwolnić. Kibice piłkarscy będą zapewne układać plan swoich dni, biorąc pod uwagę mecze polskiej Ekstraklasy, hitowo zapowiadające się spotkania zachodnich lig czy Ligi Mistrzów. Sporo dobrego czeka także miłośników innych dyscyplin, w tym przede wszystkim zacierają zapewne ręce fani siatkówki z uwagi na fakt, iż już 12 października rusza  PlusLiga. Wystarczy oddać, że w rozgrywkach zagra aż dwunastu świeżo upieczonych mistrzów świata. Dodatkowo na parkiecie pojawi się szereg innych gwiazd polskiej i zagranicznej siatkówki. Rywalizacja w ten sposób zapowiada się niezwykle pasjonująco.

Nie ulega jednak wątpliwości, że najwięcej osób przyciągną przed ekrany telewizorów kolejne mecze polskiej reprezentacji piłki nożnej w Lidze Narodów – 11 października z Portugalią i 14 października z Włochami. Oba mecze odbędą się na legendarnym Stadionie Śląskim. Polscy piłkarze stoją przed niezwykle ciężkim zadaniem, w którym nie chodzi o zdobycie kolejnych punktów, ale również o odbudowanie zaufania kibiców po gigantycznym zawodzie jaki, sprawili na mistrzostwach świata w Rosji. Pierwszy krok do tego celu został już uczyniony – remis z Włochami i momentami efektowna gra mogła się podobać.

Po tym co kibice zobaczyli miesiąc temu, nie sposób sobie wyobrazić innego rozwiązania niż zwycięstwo nad Włochami. Reprezentacja Italii w dalszym ciągu znajduje się w kryzysie i jej gra zupełnie się nie układa. Należy to tylko wykorzystać i jeśli Polska zagra na miarę swoich możliwości, nie powinno to być wyzwaniem ponad siły. Trudniejsze zadanie czeka nas w rywalizacji z Portugalią. Mecz zostanie rozegrany dokładnie w dwunastą rocznicę spotkania eliminacji Mistrzostw Europy, w którym reprezentacja dowodzona przez Leo Beenhakkera pokonała (również w Chorzowie) Portugalczyków 2:1. Gole Euzebiusza Smolarka, dramaturgia i wspaniałe momenty wielu kibicom na zawsze zapadły w pamięć. Powtórka jest niewątpliwie mile widziana!

Zobacz jak działa sts oferta na dziś w portalu branżowym Betun.pl. Znajdziesz tam także totalbet opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *