Belenenses przegrywa z FC Porto po świetnym meczu!

FC Porto rozegrało dziś świetne spotkanie, które dało kibicom zarówno wiele emocji, jak i radości pod koniec spotkania, kiedy to drużynie udało się zdobyć zwycięską bramkę, na wagę 3 punktów w lidze!

Drugie spotkanie ligowe, tym razem na wyjeździe miało być dla FC Porto dość łatwą przeprawą. Takie też wydawało się od samego początku, albowiem FC Porto bardzo szybko zdominowało wynik, wygrywając już 2:0 w 46 minucie spotkania.

Jednakże już w 55 minucie Belenenses odpowiedziało golem, co dawało jeszcze ciekawszy obraz całego spotkania. Belenenses niesione dopingiem swoich kibiców i pierwszym golem, zdobyło drugą bramkę już w 83 minucie. Od tego momentu zarówno kibice FC Porto, jak i Belenenses mocno dopingowali swoje drużyny i trzymali za nie kciuki. Gra zaczęła nabierać jeszcze bardziej tempa i rumieńców.

Ostatecznie to FC Porto udało się zdobyć bramkę w 96 minucie spotkania. FC Porto wraca od Belenenses z trzema punktami, mając lokatę lidera w lidze portugalskiej!

Więcej na temat tego spotkania znajdziesz na serwisie internetowym betonline.net.pl – zapraszamy!